Jdi na obsah Jdi na menu
 


24 věcí, které děláme, jen když máme trápení s láskou!

1. Celý víkend budeme chodit v pyžamu a nebudeme se koupat!
2. Utápíme smutek v jídle a dobrotách, abychom zjistily, že nejlepší je míchat chipsy s gumovými medvídky a nutelou. Mňam!
3. Brečíme, co to dá a spotřebujeme hromadu papírových kapesníků. A přitom jsme přesvědčené, že nic na světě nemůže bolet víc než tohle!
4. Vzteky kopneme do květináče na dvoře!
5. Vytáhneme oblíbené plyšové zvířátko z dětství, které jsme měly dlouho v krabici pod postelí. Vezmeme ho do náručí a všechno mu to povíme: stejně nám rozumí nejlíp!
6. I u veselého filmu v kině začneme brečet!
7. Několikrát za den voláme nejlepší kamarádce a necháme se od ní posté ujišťovat - i když už otáčí oči v sloup - že za všechno může jen a jen on a že si tak skvělou holku nezaslouží!
8. Schoulíme se v posteli do klubíčka a doufáme, že nám mamča přece jen napíše omluvenku do školy. To, co je teď nejdůležitější, je brečet a trpět!
9. Všichni kluci nám budou připadat jako blbci!
10. Věříme tomu, že už nikdy nepotkáme žádného skvělého kluka a do smrti zůstaneme samy!
11. Doufáme, že přijdeme na jiné myšlenky a tak flirtujeme o sto šest, abychom pak zjistily, že náš bývalý byl stejně lepší , zábavnější a šaramantnější!
12. Přestaneme si holit nohy. Na co taky?!
13. Píšeme básničky, ve kterých ze sebe vypíšeme veškerou bolest celého světa. A cítíme se přitom jako ten nejmenší červík, který chodí po světě. Ach jo!
14. Lidi, kteří nám dávají takové super rady jako "Čas všechno zahojí", pěkně nahlas proklejeme. Co ti o tom vědí?!
15. Poblázníme všechny kamarádky a dáme jim za úkol, aby zjistily, kde a v kolik bude. Abychom se po dvou hodinách strávených před zrcadlem nakonec rozhodly, že tam nepůjdeme, protože se cítíme neskutečně šeredně!
16. Oblékneme se sexy, aby viděl, o co přišel!
17. Jakmile nás rozbolí malíček, okamžitě voláme mámu - vždyť jsme tak zranitelné!
18. Neustále si pouštíme smutné zamilované písničky, abychom si naši bolest důkladně prožily!
19. Naprosto bez zájmu sáhneme pro něco do skříně, oblékneme se a plné rovnoprávnosti vyrazíme v otřepaném looku do školy. Vždyť je to teď stejně jedno!
20. Zapomeneme na všechny negativní stránky našeho bývalého, kvůli kterým jsme se rozčilovaly, a začneme zase věřit tomu, že on je ten jediný, se kterým se nám může splnit náš sen o věčné lásce!
21. Všechno, ale opravdu všechno, co jsme od něj kdy dostaly, nahážeme vztekle do krabice a strčíme ji do nejvzdálenějšího rohu pokoje. A to všechno jen proto, abychom ji nakonec zase tajně vytáhly, otevřely a se slzami v očích si prohlížely věci v ní a vzpomínaly na hezké chvíle.
22. Najednou budeme všude potkávat šťastné páry a budeme se ptát samy sebe, jestli jsme jediný člověk, který je sám!
23. Půjdeme k holiči a necháme si naše hezké dlouhé vlasy proměnit v drzý krátký účes.
24. Začneme kout plány, jak ho získat zpět!

Co prozradí oči?

Kaľdý z nás jistě nějaké ty oči má. Jeden zelené, druhý červené, jeden zářivé a druhý vyhulené:-) Malé, velké, kulaté, hranaté... Podle barvy a tvaru očí můžete posoudit charakter a snášenlivost člověka.

Tak například lidé s velkýma očima jsou harmoničtí, inteligentní, citliví, a mužní. Lidé s malýma očima jsou tvrdohlaví, a občas dokonce zahledění sami do sebe.
Čisté a jasné oči hovoří o povaze čestné a aktivní. Lidé se zamyšlenýma očima rádi překrucují pravdu.
Načervenalé oči vypovídají, že jejich majitel je netrpělivý a snadno se rozčílí i nad banalitou.
Úzké oči (vzor silný protivítr:-)) mají klidní a vyrovnaní lidé, kulaté zase lidé neústupní a trojúhelníkovité pak lidé veselí a ukecaní.

Mnoho prozrazuje i vaše obočí:
- Lidé se souměrným obočím bývají zpravidla moudří a charakterní. Husté obočí směřující nahoru svědčí o štědrosti a mužnosti. Naopak směřující dolů o stydlivosti. Krátké, husté obočí vypovídá o vznětlivé a výbušné povaze člověka.

Oči Modré a šedé
- Tito jedinci umí velice dobře manipulovat s jinými lidmi. Životního partnera by si měli vybírat intuitivně a sňatek uzavírat výhradně z čisté lásky.
Vztahy mezi modro a šedookými lidmi se často rozpadají protože se chtějí navzájem převychovat.
Hnědoocí lidé potřebují lásku modrookých. Jejich vztah muže být šťastný a pevný jedině pokud modrooký dokáže uhodnout a splnit všechna přání hnědookého a nikdy ho nebude kritizovat. Co se týče sexu, mohou spolu zažít spoustu krásných a vášnivých chvil.
Udržet si lásku zelenookého člověka je těžké a znamená to změnit své image k jeho obrazu a plně se mu podřídit.

Oči Hnědé
- tito lidé jsou velmi přitaľliví, spolehliví a ve většině případů skvělí milenci. Pokud tyto své přednosti umí využít, stávají se absolutně úspěšnými. Tito lidé mívají představu, že celý svět je tu jen pro ně a jen touží se jim obětovat.
Získat a udržet si lásku modrookého nebo šedookého člověka je pro ně těžké, ale o to snazší je tuto lásku zase ztratit.
Vztah s jiným hnědookým člověkem musí být bezpodmínečně založen na toleranci a občas je nutné přistoupit i k sebezapření.
Zelenooký musí být ochoten vzít na sebe veškerou zodpovědnost, starosti a úkoly. Pak může tento vztah fungovat.

Oči Zelené
- Tito jedinci jsou velmi spolehliví a ochotní, a jejich hlavním úkolem je oblíbit si především sami sebe.Ke svým nepřátelům jsou velmi tvrdí a nepříjemní. Zelenoocí touží lásku dávat i dostávat.
Modroocí dokáží zelenooké absolutně ovládnout a mají tendence být v partnerství vůdcem. Ale také dokáží být vděční za pomoc.
Hnědoocí jsou pro zelenooké velmi přitažlivý a okouzlující. Tento vztah má velkou šanci na absolutní štěstí a doživotní trvání.
Vztah dvou zelenookých je velmi žárlivý, podezíravý a třaskavý.

Co se klukům líbí na holkách XD

zdroj:http://zeexa.sblog.cz/

 

1. Když se nebojí a sami se ujmou iniciativy-zavolají nebo navrhnou rande.

2. Když zčistajasna kluka políbí!

3. Dokážou dát klukům pocit, že jsou nejlepší na světě.

4. Umí poslouchat třeba pětkrát za sebou ódy na ten super fotbalový zápas v televizi.

5. Udělá jim dobře tu a tam nějaký kompliment.

6. Milují, když dokážou kluky hladit a šimrat na zádech.

7. Když pošlou zaláskovanou smsku.

8. Zbožňují, když jsou holky voňavé a upravené.

9. Když s klukem sledují thriller a vystrašeně se při tom k němu tisknou.

10. Chtějí, aby jim poskytly dostatek času na kámoše.

tak můj komentář jo?XD už od jedný nejmenovaný osoby slyšim nebylo by to špatný kdyby si to takhle dělala XD nebo něco podobnýho XD jaaaj mno co k tomu...tak by ste mohli kluci udělat něco sami od sebe ne? neříkám že furt...ale bodlo by to....XD

Sem se zase něco dozvěděla X))

Víte,že je možné zjistit, jak moc vás váš miláček miluje, i z takové maličkosti, jako je oslovení? Průzkumy totiž dokazují, že kluci se k super něžným oslovením uchylují jen tehdy, když jsou opravdu zamilovaní až po uši!


,,Pusinko, poklade"
S klukem, který tě bude takhle oslovovat, bude chození hračkou. Tvůj miláček je totiž přirozený, vyrovnaný, neřeší zbytečné problémy a ví, co chce. Užiješ sis s ním jak žhavé chvilky pod sprchou, tak romantické procházky s počítáním hvězd na letní obloze.

,,Srdíčko, miláčku"
Tvůj kluk je nenucený a zábavný týpek. Má rád rozruch, ale v lásce s ním nic moc originálního, natož romantického neprožiješ. A navíc! Stoprocentně věrný dokáže být opravdu jen v případě maximální zamilovanosti, a ta, jak známo, nezůstává věčně.

,,Baby, brouku"
Kluk, který používá tato oslovení, je pyšný na svou přitažlivost a má vlastnosti lovce. V podstatě je na lovu (milostných dobrodružství) neustále. O stálou lásku příliš zájem nemá, a proto si žádné opečovávání a hýčkání neplánuj. Vlastně si radši neplánuj vůbec nic!

,, Lásečko, zlatíčko"
Tvůj kluk je do tebe zřejmě úplně blázen. Má obrovský smysl pro romantiku, dokáže ti složit básničku a nikdy se nebude stydět oslovovat tě před svými kamarády stejně, jako když jste o samotě, a toho si važ! Kluků, kteří by svou lásku na rukou nosili, opravdu mnoho není!

,,Myšičko, beruško"
Takhle oslovuje svou dívku jedině kluk, který má maximálně vyvinutý ochranitelský pud. Je pyšný na svou sílu a svaly, a proto mu nedělá problémy projevovat svou lásku něžnostmi. Jeho chlapství tím totiž v jeho očích nijak neutrpí. Můžeš se na něj stoprocentně spolehnout

about Love...

Píše se o ní v knížkách, točí se o ní desítky filmů, všechny pohádky končí větou »A žili spolu šťastně až do smrti«. Ale existuje taková láska i ve skutečném životě?

Láska není v módě?Žijeme ve století, kdy pokrok není otázkou let, ale měsíců. Manželství mnoho lidí považuje za zbytečný papír a preferuje volné soužití. V anketách na internetu se objevuje, že lidé na pravou lásku nevěří. O tom, že by snad někdo prožil celý život s jediným partnerem, se vůbec nepřemýšlí. Více než třetina dětí se rodí nemanželským párům, střídání partnerů je běžná věc. Může v takovém světě existovat pravá láska? Co myslíte?

Sex prodává Chce se říct - pravá láska existovat může. Jsou páry, které přestály spoustu problémů, přesto jsou stále spolu. Ale dnešní doba lásce moc nefandí. In je být free, poznat co nejvíce lidí, aby měl člověk zkušenosti a vyhnul se pocitu, že mu něco uteklo. Časopisy pro mladé jsou plné vážných problémů ve vztazích a na středních školách se spolužačky předhání, která je více zkušená.

Už tě musím vyměnit Většinou na tu pravou lásku přestaneme věřit v okamžiku, když někdo, o kom jsme si na chvíli mysleli, že by snad mohl být tím pravým/tou pravou, nám ublíží a my zjistíme, že jsme byli jen položkou v jeho dlouhém seznamu. Platí to jak pro muže, tak pro ženy. Ženy (některé) vyhledávají vztahy hlavně se staršími a majetnějšími muži, kteří se doma moc neobjevují, zato mají na účtu dost peněz na to, aby se jejich manželky mohly strojit pro mladé milence. Muži zase podléhají pocitu, že stejně jako mění auta a mobilní telefony za novější typ, i přítelkyni je třeba obměňovat.

Sex a milování - je v tom rozdíl? Věřím, že spousta z vás namítne, že znají či snad sami prožívají šťastný vztah. Ale ruku na srdce, bude v lásku věřit někdo ještě za dvacet let? Výchova k tomu příliš nesměřuje, děti se učí hlavně to, jak se prosadit a být sebevědomé, ze všech stran je jim ukazováno jako norma, že k sexu není lásky potřeba. Ale je to pravda?

Láska versus Zamilovanost...

sice trochu odborný ale neva...


Je zajímavé, že zamilovaní o svém stavu s oblibou hovoří jako o lásce, a ti, kteří prožívají skutečnou lásku, o zamilovanosti obvykle nemluví. Jaký je tedy mezi těmito dvěma pojmy vlastně rozdíl?

žárlivost...jak to vlastně je...

Patří žárlivost opravdu k lásce???Kolik holek špehovalo své miláčky???A z čeho mají strach kluci???

26% kluků přiznalo , že už byli nevěrní.

78% kluků má strach , že jim jejich holka odejde s někym jiným.

72% kluků a holek si myslí , že žárlivost k lásce patří.

38% kluků touží po holce , která není žárlivá.

37% holek už někdy tajně prohlíželo mobil svýho kluka.

59% holek a kluků věří , že důvěra je důležitá pro šťastný vztah.

89% holek přiznalo , že jejich podezíravost ke klukovi byla zbytečná

Mít rád? Milovat?

sry ale nedalo mi to a musela sem to zkopčit...tady je zdroj: http://italydark.sblog.cz/


Mít ráda...Často nad tím přemýšlím..Co to asi je?Vlastně ten pocit znám až moc dobře a jak bych se ho ráda zbavila...KOlik má asi významů?Mít ráda:rodiče, kámoše, svýho domácího mazlíčka či svou oblíbenou věc..A pak je to tu slovo milovat...To slovo, které dokáže tolik ublížit, ale i potěšit..To slovo tak nesnáším...Dáváte si odstup, nepřipouštíte fakt, že by se něco podobného mohlo stát zrovna vám..A pak se jednou necháte unést a všchno je v háji..U vědomíte si, že najednou vše co kdy pro vás bylo poctatné a důležité je najednou nepoctatné a soustředíte se jen na jeden bod.Bod, který je teď hlavním účelem vašeho života...jenže co když vám ublíží?Co když vás poníží?A co když vás miluje stejně tak jako vy jeho, ale víte, že spolu nemůžete být.Ano..Je tu mezi vámi ta osudná zeď, kterou by ste rári odbourali, ale neví te jak.A co když ten druhý nechce odbourat tu zeď?Bez spolupráce se těžko na něco takového zmůžete...To si pak jen stýskáte, smutníte a touláte se ulicemi bez logických myšlenek...Máte chuť brečet, někdo i něco víc..Možná si něco udělat,A co pak?Co má člověk dělat, když to na něj přijde?Copak když se mají dva lidé rádi musí ten jeden dělat neustále problémx?Např. k vůli dálce, která se pro vás rovná nule, nebo jeho zálibám či nedostatku času...Je to tak zbytečné..V životě se můžete zamilovat ještě tolikrát, ale bude takové jaké by to mohlo být teď?Bude to tak jaké to je teď?Možná..Ale to: Co když?!Je tu stále.Necte těch přetvářek, stavění zdí, slov plných lží...Když to ubližuje jak vám i tomu druhému...Nemá to cenu..Nedivte se když pak k vůli vám někdo zkončí s podřezanými žilami či napuchlými oči od neustálého pláče...(i to je hodně o proti sebeubližování si...)

 

Milovat...

Milovat! Proč tak často užíváme tohoto slova, aniž bychom si dokázali představit či uvědomit co vlastně znamená? Naše neznalost ostatní zraňuje. Není to jen něco víc než mít rád. Je to cit, který nikdo nedokáže přesně popsat. Každý si pod tím představí trošku něco jiného.

V tom je právě kámen úrazu. Jeden si myslí, že milovat je odevzdat se druhému člověku, věřit mu, dát mu svou duši, své tělo, svůj čas a být za to rád. Nikdy jej nezradit.

Přitom druhý věří v něco jiného a říká: "Miluji tě". Kde je tedy pravda?

Co je ideál slova milovat... Lásku dávat a hodně za ni získávat, říci tomu druhému co k němu opravdu cítíte, než bude pozdě. I kdyby se celý svět k tobě otočil zády, musíš vydržet a stát se svojí láskou. Protože láska je ta největší bolest na světě, ale zároveň ten nejnádhernější pocit, že jsi milován.

Láska je to nejkrásnější, co člověk muže získat, láska je to nejkrutější, co muže člověk ztratit. Proto hledej všude, projdi svět křížem krážem a ptej se jen na lásku! Až ji najdeš, tak si ji braň a hlídej jak nejlíp umíš... protože ztratit ji dokáže každý, ale jen málokdo ji dokáže ubránit.

Nikdy nezapomeň na svou lásku, i když si říkáš, že na ni stále myslíš. Dříve než v pokušení koukneš po jiné, zamysli se, co ve své lásce všechno máš a co vše riskuješ. Nezahazuj cit, který by ti vydržel na věky, pro jeden krátký okamžik.

co znamená pozdrav?:)

si myslim že je to trochu blbost ale to je jedno:)))

AHOJKY =  láska

ČAU = myslím si své

PÁ =  jsi anděl

ZDAR = přátelství

NAZDAR = kamarádství

TĚPIC = vezme si Tě

TĚBŮCH = rozejdete se

polibky....

Už jsi někdy někoho milovala tak, že ti srdce při pohledu na něj dělalo salto mortale a při představě polibku se ti zauzloval jazyk? Možná si to ani neuvědomuješ, ale jediným polibkem můžeš svému drahému naznačit, co pro tebe doopravdy znamená. Pročti si náš lexikon, ať přesně víš, co děláš! A co to udělá s NÍM.

Polibek číslo jedna
Pokud jste v začátcích vztahu, pamatuj, že méně je někdy více!
Jakmile se k sobě přiblížíte, mírně pootevři ústa a jemně se přisaj k jeho hornímu rtu. Totéž opakuj i s dolním rtem. Nech na něm, kdy použije jazyk. Zanecháš si tak trochu cudnosti a tajemna, které bude chtít dál objevovat!
POZOR! Zapomeň na kousání! Při prvním polibku ho to může vystrašit!:-)

Polibek chci-tě-teď-a-tady!
Vzrušuje tě tvůj přítel tak moc, že už se to ani slovy nedá popsat? Dej mu to najevo pořádnou pusou:-)!
Při tomto polibku je dovoleno téměř všechno! Můžeš začít jemným sáním a pomalu se přes něžné polibky propracovat až k vášnivé hloubkové "líbačce":-). Dej si ale pozor na to, abys ho při tom dech beroucím útoku nezardousila:-)!

Polibek lásky
Bojíš se vyznat mu lásku slovy? Udělej to polibkem!
Před polibkem se mu podívej hluboko do očí. Pomalu přibliž své rty k jeho a jemně ho polib. Připoj jazyk a nezapomeň - polibek musí gradovat! V nejlepším ovšem přestaň, oči nech chvíli sklopené a pak k němu nevinně vzhlédni. Zaručeně tě samou láskou sní:-)!

Polibek těš-se-na-večer
Chceš ho nažhavit na vášnivou noc? Zkus tohle!
Jemně jazykem obkruž jeho rty. Potom se k němu pomalu přisaj a pozor - můžeš i něžně kousnout! Chvíli ho takto dráždi a až dojde k vášnivějším polibkům, utni to, líbezně se na něj usměj a řekni mu, že zbytek ho čeká večer. Neodolá!
POZOR! Pokud po tvém polibku bude potřebovat ručník, aby utřel tvoje sliny ze své tváře, zapomeň na noc plnou vášně. Radši si večer bude hrát se svým boxerem, který slintá míň než ty:-)!

Happy polibek
Tak tady bacha! Jestliže tvůj drahý nemá smysl pro humor, radši tenhle polibek vynech!
Budeš potřebovat žvýkačku, nejlépe ovocnou. Nenápadně si na jazyku uprav žvejku tak, jako bys chtěla udělat bublinu. Potom se ke svému miláčkovi nakloň a jakmile pootevře rty k polibku, vyfoukni mu bublinu do úst! Až praskne, tak se k sobě sice asi přilepíte, ale o to ti přece šlo, ne:-)? Pokud to správně načasuješ, určitě se spolu zasmějete!

vyznání, trápení....

 Přestaň si hrát s mým srdcem!

 Budu tě stále milovat!

 Ty jsi moje první láska!

 Zlomí ti srdce!

 Miluj mě, drž mě, líbej mě a nikdy mě neopusť!

 Krade mi srdce!

 Miluju někoho, ale ten někdo nemiluje mě!

 Zlom mě, když musíš!

 2x zlomit 2x spravit!

 Milovat, nenávidět, srdce, zlomit! (To jsem ňák nepobrala! Možná jsem si to jen blbě přeložila!)

Abeceda lásky:)

Amore

Bolest

Cit

Čas

Dopis

Dítě

Erotika

Fotka

Galance

Hlazení

Chvíle

Intimnost

Jemnost

Krása

Láska

Milování

Něžnost

Okouzlení

Polibek

Radost

Řádky

Slzy

Štěstí

Touha

Uzkost

Vášeň

Zklamání

Žal

Víš to?!

Víš, jak poznáš, že opravdu miluješ?

Je to, když se ti rozzáří oči, jak lásku svou uvidíš. Když život bys za ni dal, když srdce její bít na chvíli uslyšíš, když Boha lituješ, žes mu ji vzal. Vzals mu ji z nebe, kde andělé čekají, tak krásní andělé až přechází zrak, čekají na lásku, na lásku od tebe, chtějí ti i tu svou dát.

Ty vybral sis anděla jednoho ze sta, teď anděl tvůj jsem já, tebe a mě teď čeká nás cesta, zkusíme po ní se dát.

láska je....

 • Člověk někdy neví co má, dokud to neztratí...
 • Láska odpouští buď nic anebo všechno...
 • Lásku může zabít zvolna jen ten, komu jsme ji dali...
 • Je to osoba, se kterou se odvažujeme být sám sebou...
 • Kouzlo první lásky je v tom, že nevíme, že taky jednou skončí...
 • V okamžiku lásky vše trvá navždy a nic víc neexistuje...
 • Ten kdo nemiluje, nemá vědět, že je někým milován...
 • Není zamilován, kdo nemiluje navždy...
 • Opakem pravé lásky není nenávist, ale lhostejnost...
 • Láska vám může srdce naplnit, pak zlomit a to zlomené srdce vyléčit...
 • Z lásky se vám může chtít umřít, ale pro lásku můžete také žít...
 • Lépe být smutný s láskou než veselý bez ní...
 • Láska stojí za záchranu...
 • Asi nejpatrnější rozlišení spočívá v tom, že zamilovanost může odstartovat ve vteřině jako kosmická raketa a stejnou rychlostí stoupá k svému vrcholu, zatímco láska vzniká a rozvíjí se pozvolna. V tomto směru je matoucí výraz "láska na první pohled" - na první pohled se můžeme pouze zamilovat (pokud tento stav časem přeroste v lásku, ve vzpomínkách si to pak všechno smícháme dohromady). Další rozdíl je jednoznačně biologický.
  Zamilovanost způsobuje poměrně výraznou změnu hormonálních hladin - a to nejen co se týče pohlavních hormonů, ale také třeba serotoninu, zvaného "hormon štěstí", či dalších substancí ovlivňujících fyziologické a v jejich důsledku i psychické děje v organismu. Při polibku reaguje mozek zamilovaného tvora prakticky stejně, jako by si dotyčný šňupnul kokainu, deset minut se srdečně smál či se půl hodiny oddával příjemnému aerobnímu pohybu (každý si může vybrat, co z toho je pro něj nejdosažitelnější).
  Někteří odborníci považují za "zamilovanost" i záležitosti trvající třeba jen pár minut - setkáte se s očima někoho pro vás přitažlivého, proskočí jiskra… a nemusí následovat vůbec nic dalšího. Už tak jste údajně prožili kratičkou zamilovanost, která vašemu tělu i duši udělala dobře. "Pravá" zamilovanost je samozřejmě o něco delší - trvá několik hodin, dní, týdnů, měsíců… Za limitní se však považují dva roky (plus mínus - samozřejmě jde o individuální záležitost). Déle totiž tělo v onom biochemicky pozměněném stavu nevydrží a - ať se nám to líbí, nebo ne - vrátí hladiny všeho zpět k normálu. V tom okamžiku se také ukáže, zda má končící zamilovanost šanci přerůst v lásku. Milovaného či milovanou totiž najednou spatříme bez hormonálních růžových brýlí (on/ona nás ale taky) a nezbývá než zvážit, zda to bereme i tak. Pokud ano, teprve se dá začít mluvit o lásce. Ta může - a nejen v pohádkách a romantických filmech - trvat třeba navěky. Na rozdíl od zamilovanosti, která běží na vlastní pohon a žádnou "podporu" nežádá, se však láska musí budovat, a to stojí obvykle trochu námahy, kompromisů, slzí… Asi proto zamilovaností zažijeme za život spoustu, zatímco lásek jen málo, jednu… nebo také žádnou, pokud nejsme ochotni tu trnitou cestu za štěstím alespoň vyzkoušet.